Niedziela Chrztu Pańskiego - 7.01.2018

1.    Dzisiejsze święto Chrztu Pańskiego zamyka liturgiczny obchód okresu Narodzenia Pańskiego. I choć w naszych kościołach kolędy będą rozbrzmiewać jeszcze do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego, to jednak liturgia będzie już kierować nasz wzrok na Jezusa, który rozpoczyna swoją publiczną działalność.

2.    W minioną sobotę 6 stycznia do puszek na misje razem z ofiarami ze skarbony oraz za kredę i węgielki zebrano kwotę ..…..…. PLN. Bóg zapłać za ofiary.  Za tydzień ofiary, szczególnie z kopert będą przeznaczone na inwestycje naszej parafii.

3.    Trzebińskie Centrum Kultury zaprasza na koncert kolęd i pastorałek chóru Echo w dniu 14 stycznia (niedziela) w naszej bazylice.  Początek na Mszy św. o godz. 10.00 – oprawa muzyczna Mszy św. i kolędowanie od 10.45. Serdecznie zapraszamy.

4.    Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia.