Ogłoszenia parafialne

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - 16 maja 2021 r.

1. Wczoraj, w bazylice św. Jana na Lateranie w Rzymie, odbyły się uroczystości beatyfikacyjne Założyciela Salwatorianów, ks. Franciszka Marii od Krzyża Jordana. Dzieląc się radością z tego wydarzenia i dziękując Panu Bogu za dar życia i świętości bł. ks. Franciszka, zachęcamy do modlitwy przez Jego wstawiennictwo. Obrazki z wizerunkiem Błogosławionego i modlitwą są dostępne przy wyjściach z kościoła. Zachęcamy również do  lektury najnowszego wydania Gościa Niedzielnego, w którym zamieszczony jest artykuł poświęcony Jego postaci, a także opisany cud, jaki dokonał się za Jego wstawiennictwem.

6 Niedziela Wielkanocna - 09 maja 2021 r.

1. Zgodnie z aktualnymi zarządzeniami władz państwowych, biorąc pod uwagę powierzchnię naszej świątyni, każdorazowo w Mszach św. i nabożeństwach uczestniczyć może do 90 osób. 

5 Niedziela Wielkanocna - 2 maja 2021 r.

1. Decyzją Prowincjała Salwatorianów, z dniem 1 maja br., swoją posługę w naszej wspólnocie zakonnej rozpoczął ks. Jacek Kwieciński.  Witamy Go serdecznie także w naszej wspólnocie parafialnej i życzymy obfitości Bożych darów i opieki Fatimskiej Pani. 

4 Niedziela Wielkanocna - 25 kwietnia 2021 r.

1. W środę, o godz. 17.45, zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.

3 Niedziela Wielkanocna - 18 kwietnia 2021 r.

1. W środę, o godz. 17.45, zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.